Kargo Süreci
TESLİMAT

Saat 17:00' a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından 1-2 iş günü içerisinde siparişiniz size ulaştırılır.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE TESLİM EDİLECEK ?

Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından teslim edilecektir. Bazı durumlarda siparişlerin teslimatı farklı kargo firmaları ile de yapılabilmektedir. Bu durumda siparişinizin hangi kargo şirketi ile sevk edileceği konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Teslimatlar için standart gönderi seçeneği sunulmaktadır. Siparişleriniz, hesabınızda veya ödemeye devam ederken belirlediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Siparişinizin farklı bir adrese teslim edilmesini dilerseniz, siparişinizi oluşturmadan önce hesabınızdaki ayarlar üzerinden yeni adres bilgisi girebilirsiniz.

TESLİMAT ÜCRETİ NE KADAR ?

250 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Standart gönderi ücreti 15 TL'dir. Sipariş tutarı, paket büyüklüğü ve ağırlığı gözetmeksizin sabit kalacaktır.

Siparişinizi tek kargo paketi ile gönderemememiz ve birkaç paket halinde kargolamamız durumunda ekstra kargo ücretine tabi tutulmayacaksınız.

KARGO FİRMASI TARAFINDAN TESLİMAT

Kargo firmaları, siparişinizi teslim etmek için kargo paketinizi bir kez dağıtıma çıkarır. Teslimat adresinizde kimse olmadığında, paketiniz teslim edilemez ise 4 gün içerisinde kargo şubesinden paketinizi teslim alabilirsiniz.

Hasarlı kargoları, kargo görevlisiyle tutanak tutmadan ve hasar görmüş bölgelerin fotoğrafını çekmeden teslim almayınız. Tutanaksız alınan hasarlı kargolarda değişim ve iade yapılamıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.